piątek, 11 lipca 2014

IDEALNA!

 

NOBODY'S PERFECT
  

Nie, to nie będzie post o tym, że nie każdy jest idealny. 


 

Ludzie uważają, że nie ma ludzi idealnych. Niestety - mylą się! Przecież każdy jest idealny! Każdy jest idealny na swój sposób. Zanim zaprzeczysz w komentarzu, że to nie prawda, spróbuj sobie odpowiedzieć na jedno pytanie: Co rozumiesz przez słowo 'IDEALNY'? Ty możesz odpowiedzieć, że ideałem jest osoba chuda z gęstymi brązowymi włosami. Dla innej osoby, ideał to osoba z rudymi włosami i z lekkimi krągłościami. KAŻDY MA SWÓJ IDEAŁ! Zresztą, gdy mówimy o ideale, czemu zwracamy uwagę na wygląd? Przecież 'idealna osoba', musi mieć idealny charakter. Trzeba pamiętać o tym, że każdy ma swój ideał. Dla jednego będziesz idelna/y Ty, a dla drugiego Twoja sąsiadka! Każdy ma swoje kanony piękna, każdy inaczej patrzy na człowieka! KAŻDY JEST IDEALNY! Jeśli uważasz, ze Ty nie jesteś idealna/y.. BZDURA! 
Ty już jesteś ideałem! Musisz o tym pamiętać, bo przecież najważniejsze jest to żeby być idealnym dla siebie!

    Większość, z Was stara się pod pasować pod czyjś ideał. Zadam tylko jedno pytanie - Po co? 
Trzeba pamiętać, że każdy znajdzie kogoś dla kogo będzie idealny. Nie bądź idealna/y dla kogoś na siłę. Jeśli ktoś nie toleruje Twoich wad - olej taką osobę! Szukaj kogoś, dla kogo Twoje wady, będą Twoimi zaletami!

**Bądź idealną sobą!**
6 komentarzy:

 1. świetny post!
  nie ma ludzi idealnych, ale każdy ma swoj ideał, do którego powinien dążyć ;))
  ciekawy blog :3
  zapraszam
  justsayhei.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgadzam się w 100%. Nie dla każdego każdy jest idealny, ale zawsze trafi się osoba dla której ta druga osoba będzie idealna. :)))

  http://totylkoinnaja.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja nie jestem idealna.. jestem przede wszystkim sobą :) nie ma osób idealnych jak dla mnie. :)http://autografy-patrycji.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo dobrze piszesz, zgadzam się z Tobą w 100 a nawet w 200 procentach,ogólnie fajny blog:D Obserwuję i liczę na rewanż, angelika-ka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. moim zdaniem nie ma ludzi idealnych
  świetny wpis :)
  ps. mogłabyś poklikać w linki na moim blogu?

  http://photo-andyou.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń